CoMA - Contemporary Music for All
Zelf moderne muziek spelen? Doe mee met CoMA in Splendor!Serie van 5 ochtenden, afsluitende presentatie in Splendor op 7 juni
CoMA? Contemporary Music for All. Overgewaaid vanuit Groot-Brittannië en uniek door de 'open-score'-formule: componisten schrijven voor CoMA vierstemmige stukken, zodat ze in vrijwel alle bezettingen te spelen zijn. Dat maakt moderne muziek speelbaar voor amateurs. En het werkt aanstekelijk; ook jonge Nederlandse componisten gaan voor ons schrijven!
CoMAmsterdam wordt geleid door dirigent Lucas Vis en gehost door Splendor. Ruim 20 mensen spelen eens per maand aan een set stukken. Heb je samenspeelervaring, kan je tegelijkertijd je ogen op de dirigent en je noten houden en je oren op je medespelers? En ben je nieuwsgierig naar nieuwe ritmes en klanken? Laat je verrassen en doe mee!
Alle instrumenten zijn welkom. Er heeft zich al veel ‘laag’ aangemeld, dus vooral het hogere register (viool, koper, sax, hobo) en percussie kan er nog bij! We werken toe naar een presentatie in Splendor op 7 juni.
De speeldata zijn de zaterdagochtenden (10-13 uur) 8 maart, 29 maart, 3 mei, 24 mei en 7 juni, afsluitend met een presentatie. De ervaring leert dat je de stukken pas in je oren en je vingers krijgt als je ze een paar keer repeteert. Kan je niet alle data, overleg even. De kosten zijn 85 euro voor de serie van vijf. Meer info en aanmelden bij vera.dalm@xs4all.nl.